Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Yedier

ORGANİK BALZAMİK SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Organik balzamik sirkesi doğal fermantasyon yoluyla ortalama 1,5 yılda üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu ..
48,00TL Vergiler Hariç:48,00TL
ORGANİK KAVUN SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Organik kavun sirkesi doğal fermantasyon yoluyla ortalama 1,5 yılda üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bo..
31,00TL Vergiler Hariç:31,00TL
ORGANİK KEÇİBOYNUZU SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Organik keçiboynuzu sirkesi doğal fermantasyon yoluyla ortalama 1,5 yılda üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşab..
38,00TL Vergiler Hariç:38,00TL
ORGANİK NAR SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Organik nar sirkesi doğal fermantasyon yoluyla ortalama 1,5 yılda üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bozulm..
36,00TL Vergiler Hariç:36,00TL
ORGANİK ÜZÜM SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Organik üzüm sirkesi doğal fermantasyon yoluyla ortalama 1,5 yılda üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bozu..
31,00TL Vergiler Hariç:31,00TL
ORGANİK VİŞNE SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Organik vişne sirkesi doğal fermantasyon yoluyla ortalama 1,5 yılda üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bo..
36,00TL Vergiler Hariç:36,00TL
KUŞBURNU SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Kuşburnu sirkesiDoğal fermantasyon yoluyla  üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bozulma belirtisi değ..
25,00TL Vergiler Hariç:25,00TL
Elma sirkesi, faydaları ile günlük yaşamımızda yer alması gereken önemli bir üründür. Genellikle salatalara kullandığımız sirke, saç ve cilt bakımında da önemli yeri vardır. Ayrıca tansiyon, şeker hastalığı ve mide rahatsızlıklarına da iyi gelir. Bunların yanında elma sirkesi iyi bir detoks aracı ol..
23,00TL Vergiler Hariç:23,00TL
YEDİER HURMA SİRKESİ 500 ML
Stokta yok
HURMA SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Hurma sirkesiDoğal fermantasyon yoluyla  üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bozulma belirtisi değildir...
25,00TL Vergiler Hariç:25,00TL
BUĞDAY ÇİMİ SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Buğday Çimi sirkesiDoğal fermantasyon yoluyla  üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bozulma belirti..
40,00TL Vergiler Hariç:40,00TL
ENGİNAR SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Enginar sirkesiDoğal fermantasyon yoluyla  üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bozulma belirtisi değil..
25,00TL Vergiler Hariç:25,00TL
SANDALOZ SAKIZLI ELMA SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Sandaloz Sakızlı Elma sirkesiDoğal fermantasyon yoluyla  üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir...
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)