Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Sirkeler

Alıç sirkesi, ülkemizde yetişen alıç meyvesinin fermantasyon sonucu mayalanmasıyla elde edilir. Alıç sirkesini hem aç hem de tok karnına kullanabilirsiniz. Binbir derde deva olan alıç sirkesini su ile karıştırırak, günde bir veya iki kez tüketilebilirsiniz. Bir çay bardağı suya bir tatlı kaşığı ..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Elma sirkesi, faydaları ile günlük yaşamımızda yer alması gereken önemli bir üründür. Genellikle salatalara kullandığımız sirke, saç ve cilt bakımında da önemli yeri vardır. Ayrıca tansiyon, şeker hastalığı ve mide rahatsızlıklarına da iyi gelir. Bunların yanında elma sirkesi iyi bir detoks arac..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Enginar sirkesi enginardan elde edilen bir sirkedir. Şeker hastalığına iyi gelmesi, yüksek tansiyonu düşürmesi, kansızlığı önlemesi enginar sirkesinin faydaları arasındadır. Enginar sirkesi satın alırken, doğal fermantasyon ile üretilmiş olmasına, içeriğinde herhangi bir antioksidan, koruyucu ya..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
ORGANİK BALZAMİK SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Organik balzamik sirkesi doğal fermantasyon yoluyla ortalama 1,5 yılda üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu ..
48,00TL Vergiler Hariç:48,00TL
ORGANİK KAVUN SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Organik kavun sirkesi doğal fermantasyon yoluyla ortalama 1,5 yılda üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bo..
31,00TL Vergiler Hariç:31,00TL
ORGANİK KEÇİBOYNUZU SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Organik keçiboynuzu sirkesi doğal fermantasyon yoluyla ortalama 1,5 yılda üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşab..
38,00TL Vergiler Hariç:38,00TL
ORGANİK NAR SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Organik nar sirkesi doğal fermantasyon yoluyla ortalama 1,5 yılda üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bozulm..
36,00TL Vergiler Hariç:36,00TL
ORGANİK ÜZÜM SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Organik üzüm sirkesi doğal fermantasyon yoluyla ortalama 1,5 yılda üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bozu..
31,00TL Vergiler Hariç:31,00TL
ORGANİK VİŞNE SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Organik vişne sirkesi doğal fermantasyon yoluyla ortalama 1,5 yılda üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bo..
36,00TL Vergiler Hariç:36,00TL
KUŞBURNU SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Kuşburnu sirkesiDoğal fermantasyon yoluyla  üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bozulma belirtisi değ..
25,00TL Vergiler Hariç:25,00TL
Elma sirkesi, faydaları ile günlük yaşamımızda yer alması gereken önemli bir üründür. Genellikle salatalara kullandığımız sirke, saç ve cilt bakımında da önemli yeri vardır. Ayrıca tansiyon, şeker hastalığı ve mide rahatsızlıklarına da iyi gelir. Bunların yanında elma sirkesi iyi bir detoks aracı ol..
23,00TL Vergiler Hariç:23,00TL
YEDİER HURMA SİRKESİ 500 ML
Stokta yok
HURMA SİRKESİHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.İÇİNDEKİLER;Hurma sirkesiDoğal fermantasyon yoluyla  üretilmiştir. Bu sebeple kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece ‘sirke anası’ adı verilen beyaz bir tabaka oluşabilir. Bu bozulma belirtisi değildir...
25,00TL Vergiler Hariç:25,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)