Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

AYS NATUREL (Ayvalık yöresel) Yerinden taze gıdaya ulaşmanın yeni adresi…

 

Faaliyetlerine 2017 yılında başlayan AYS NATUREL, profesyonellerin yönettiği bir firmadır. Gücünü, “doğa” ve “insan” sevgisinden alır.

 

“Kendimizin tüketmeyeceği hiçbir ürünü sizlere sunmayacağız” sloganı ile Türkiye’de eşine az rastlanabilecek kalitede, özlemini hissettiğiniz tatları sofralarınıza getirmek, sizleri sağlıklı ürün kullanmaya teşvik etmek amacı ile yola çıktığımız ve bu ürünlere daha kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilmeniz için hazırladığımız bir platformdur  www.aysnaturel.com/ .

 

Her koşulda müşteri memnuniyetine öncelik vererek, güvenilir gıda sektöründe kalitenin önderi olmak için çalışıyoruz. Hedefimiz hem Türkiye’nin, hem de dünyanın her tarafına en kaliteli ürünlerimizi, mükemmel hizmet anlayışımızla sunarak; markamızı gelecek kuşaklara taşımaktır.

 

Kaliteli ve güvenli ürün tüketmeyi önemseyen tüm ziyaretçilerimizin, sitemizde yer alan ürünleri beğeneceğini, ülkemizin yöresel gıda tüketim kültürünün yayılmasına katkı sunacağını umuyoruz.

 

Keyifli alışverişler, sağlıklı günleriniz olsun.

 

Ailemize hoş geldiniz…

 

AYS NATUREL AİLESİ Olarak Temel ilkelerimiz,

 

Dürüstlük: Çalışma ve faaliyetlerimizde, tüm paydaşlarımız ile olan ilişkilerimizde dürüstlük ilkesine bağlı kalırız.

 

Güvenilirlik: Çalışma sektörümüzün temelinde güvenin yattığının bilinciyle müşterilere ve diğer tüm çalışma arkadaşlarımıza açık, anlaşılır ve doğru bilgiler verir, zamanında, eksiksiz ve verilen sözler doğrultusunda hizmet sunarız.

 

Tarafsızlık: Paydaşlarımıza, çalışma arkadaşlarımıza cinsiyet, davranış, görüş ve etnik köken nedeniyle önyargılı yaklaşmaz, hiçbir koşul ve şartta ayrımcılık yapmayız.

 

Uygunluk: Başta Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yayınlanan 5262 sayılı Organik Tarım Kanunu olmak üzere; ilgili tüm yasa, yönetmelik ve standartlara uyarız.

 

Şeffaflık: Sır niteliğindeki bilgiler hariç olmak üzere, müşterileri ve kamuyu tam, doğru ve zamanında bilgilendiririz.