Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Şahımerdan

İÇİNDEKİLER;81 Çeşit  baharat ile bir araya getirilen sırlı bitkiler macunu, enerji verici bal, keçi boynuzu pekmezi, dut pekmezi,  andız pekmezi , tarçın, karabiber, yenibahar, karanfil , çörekotu, hardal tohumu, anason, kişniş , zencefil , zerdeçal, hindistan cevizi, rezene, kebabiye..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
İÇİNDEKİLER;Bal, keçiboynuzu pekmezi, zencefil, ıhlamur çiçeği, gülhatmi, çörekotu, zerdeçal.KULLANIM ÖNERİLERİ;Sabah akşam yemeklerden önce bir tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir. Kullanmadan önce tahta kaşık ile karıştırınız.Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz...
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Çörek otu yağı, alternatif tıp denilince akla ilk gelenlerden birisidir. Çörek otu yağı, siyah kimyon bitkisinin tohumlarından elde edilen bir yağdır. Tohum haliyle de çok faydalı olan çörek otu, yağ formuna kavuştuğunda cilde ve vücuda olan faydaları saymakla bitmiyor.ÇÖREK OTU YAĞININ FAYDALARI..
37,00TL Vergiler Hariç:37,00TL
Dünyanın birçok yerinde kolayca yetiştirilebilen kantaron bitkisi, özellikle yol kenarlarında, ormanlık alanlarda, tarlalarda ve kırlarda kendiliğinden yetişir. Kantaron yağı, sarı kantaron bitkisinden elde edilir. Sarı kantaron bitkisi ise “mayasıl otu”, “kılıç otu” ve “koyunkıran” gibi isimler..
37,00TL Vergiler Hariç:37,00TL
Ketengiller familyasına ait olan çiçekli bir bitkidir. Akdeniz bölgesinde ve Yakın Doğu bölgesinde yaklaşık beş bin yıl kadarlık bir zamandan beri içerdiği yüksek lif oranı ve tohumlarının çıkartılması için üretilmektedir. Dünyanın birçok bölgesinde yetişen keten bitkisinden elde edilen tohumlar..
37,00TL Vergiler Hariç:37,00TL
Badem yağı, özellikle cilt bakımında oldukça faydalı ve yaygın bir kullanıma sahiptir. Cildi pürüzsüzleştiren ve yatıştıran çok işlevli bir üründür. Belki de birçok kozmetik firması badem yağının bu özelliğinden dolayı ürünlerine bu maddeyi katmaktadır. Cilt bakımının yanı sıra saç, kaş, kirpik ..
37,00TL Vergiler Hariç:37,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)